Vilhelm Arnesen (f. Flensborg

Lukker 09/12-2024 19:01:00

Vilhelm Arnesen (f. Flensborg 1865, d. København 1948) Marine med skibe i aftenlys. Sign. Vilh. Arnesen 88. Olie på lærred. 120×190.