Lukker 09/12-2024 19:17:00
Fire lommelærker af grønt, klart og blåt glas, én optisk øjet, tre fastblæste med hhv. jæger og gående løve på forside. 19.-20. årh. H. 13–18. (4)
Stor uægte orkide' i potte. Måler H145xB100 cm. Fremstår meget fin og dekorativ. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI.
2 bts. Brunello di Montalcino Case Basse, Soldera 2004 A (hf/in).
Elektronisk vægt. Virkede ved nedtagning. Måler fra 40kg til 6 tons. ABC Radwag WPT/4 6000 C11 - 40-6000 kg. Elektrisk vægt
Unik mulighet, fabelaktig gravemaskin med mye utsyr. Meget pent timetall 3946t. Denne har betalt gull serviceavtale. Den kan også forlenges av ny eier hvis ønskelig. Cat 325 har enormt med krefter og en særdeles presis hydraulikk Cat 325 er suveren til planering og graving! Med Cat 325 kan du øke produktiviteten betydelig sammenlignet med tradisjonelle gravere ved bruk av den innebygde teknologien i maskinen. 2 stk nye start batteri Rotortilt CAT TRS 18 CE merket 360 Kamerasystem Cat gps Xsite pro Webasto Led lys Sentralsmøring Keyless go 1 stk Graveskuffe 1 stk Pusseskuffe
Kornsilo til 250 tons korn. NB! Skal nedtages af køber! ABC Twister 250
BUDT 5250,- DKK
1939. Gustav V, 10 öre, violet. FEJLPERFORERET fireblok. Postfrisk [ 281 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1937. 20 øre. rød. Postfrisk 4-blok med marginaler. [ 16 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Bulgari Diagono Professional Scuba af stål, ref. SD 40 S. Mekanisk værk med automatisk optræk og datovisning. 2000'erne. Bulgari lænke af stål og gummi. Ø 40 mm. Servicebevis fra juli 2023 medfølger.
New Holland 376 ballepresser. Presseren har ikke været anvendt af nuværende ejer, men er købt i funktionel stand.
Fri porno i 50 år, 1969–2019, kobbernikkel, 39 mm, 27,95 g, fremstillet af Rene Villadsen, danske-medaljer.dk.
SWITCH,KVM Man P/N: AV4PRODVIQUADEURO Manufacturer: ADDER TECHNOLOGY "What are KVM Switches? A KVM switch gives a single user access to multiple computers or USB peripherals from their individual workstation. By processing multiple video, audio, and peripheral signals and providing a single output to only one keyboard, monitor and mouse, operators can quickly access many sources from their desktop – creating an ergonomically optimized workspace." read more: https://www.adder.com/en/kvm-solutions/switches 1 stk eske 3kg
LUREM Afretter/Tykkelseshøvl. Fuld funktionel ved sidste anvendelse. Velholdt afretter med 3 stk. jern i høvl.