Flora Heilmann (f. København

Lukker 09/12-2024 19:50:00

Flora Heilmann (f. København 1872, d. sst. 1944) Opstilling med en buket farverige blomster i en glas vase. Sign. F. H. Olie på lærred. 31×23.