Lukker 05/12-2024 19:00:00
Tjenerfigur med bakke. H 180 cm.
Afhentes: 7430 Ikast. (via Google Maps)
Højtryksrenser Alto 30 CA 220v, med slange, lanse, MF
Märke Y-lift Max lyftkapacitet 1000kg Årsmodell 2003 Max lyfthöjd 1 m Pallyftaren är testkörd och fungerande, den går att tilta åt både håll. Perfekt för arbetsplats där man vill få upp materialet i rätt arbetshöjd.
Kinesisk figur af patineret bronze i form af Buddha Shakyamuni. Kangxi 1662–1722. Vægt 1154 g. H. 16 cm.
Dybdeharve. Titan Brix 4/19-520AH
BUDT 20250,- DKK
Tabriz tæppe, Persien. Klassisk medaljondesign. Flot kvalitet, konturer med silkeluv. 21. årh. 394×296.
Dobbeltseng på 180x200 cm med et praktisk løftesystem, der gør det nemt at opbevare ting under madrassen. Sengen er betrukket med grå stof og kommer med en matchende gavl på 180x120x9,5 cm. Madrassen har 896 pocketfjedre på 18 cm fordelt på 5 zoner, som giver optimal støtte. Topmadrassen består af 5 cm memoryskum og er behandlet med aloe vera for ekstra komfort.
Tiffany & Co. “Open Heart” vedhæng af 18 kt. guld i form af hjerte. Halskæde af 18 kt. guld medfølger. Design Elsa Peretti. Vedhæng L. 15 mm. L. 39 cm. (2) Original æske medfølger.
Selges på vegne av kommune.
Lille lot årgangsmønter i flot kvalitet, inkl. 2 øre 1941, 5 øre 1941 (2), 1/2 kr 1939, samt 1 kr 1935, 1941 og 1955, i alt 7 stk.
BUDT 390,- DKK