Lukker 10/12-2024 11:30:00
Sandby 4000L vand vogn. Pæn og velholdt vogn. Rumindhold 4000 L. Hydrauliske bremser. Pumpe M. Honda motor. Hjul 400/60-15.5
Afhentes: FB - 5240 Odense NØ., Denmark (via Google Maps)
VILDTKAMERA med 2" farveskærm. 2.7K Video eller billeder op til 58 mp. Med IR dioder til natoptagelse samt bevægelsessensor. Bruger SD-kort og AA-batterier, eller USB-strøm. Ubrugt.
Kroghejs rotorknuser helt klar til at starte opgaverne med at til at knuse tegl, beton, og asfalt. Har lige været gennemgået og serviceret og har fået skiftet ruller og bånd for 20.000 euro hvilket vidner om en maskine der er er værd at holde kørend ABC HMH RM601A B97
BUDT 114500,- DKK
Hans J. Wegner (f. Tønder 1914, d. Gentofte 2007) “Kinastolen”. Armstol med stel af ask. Sæde udspændt med flettet papirgarn. Model PP 66. Formgivet 1945. Udført og mærket hos PP Møbler, 2000.
Kongelige figurer. B&G kat nr. 1876, lille skår på det ene øre. Royal Copenhagen Bonboniere nr. 3709. Begge 1. sortering. Brugt. Fra dødsbo, salg for advokat. MOMSFRI
Sidste eftersyn 01-07-2023. ABC 2 hjul - Fra JOS gyllevogn
Carl Fagerlund (f. 1915, d. 2011) Et par firsidede bordlamper af klart glas med underfang af blåt glas. Udført og sign. hos Orrefors. H. inkl. montering af messing hhv. 26 og 26,5. (2)
Presenning og hylder indvendigt medfølger! Vippefunktion. Brenderup L 1000 - Lasteevne / Capacity 475 kg - Vippefunktion
BUDT 10250,- DKK
Märke: Gradmeko Modell: SB360 H Årsmodell: 1988 Vikt: 890 kg Bredd: 3680 mm Höjd: 1000 mm Djup: 1600 mm Plogen är utrustad med flytande stora BM fäste. Plogen är fungerande men slitstålen behöver bytas.
Finn Pedersen (f. Klemensker 1944, d. 2014) To kompositioner. Sign. Finn Pedersen 00; Begge sign. på bagsiden med datering 2000. Olie på lærred. 30×25. (2) Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
LØVBLÆSER/SUGER med to-takt motor. 45 liter opsamlingspose. Ubrugt.
Romerske republik, Cn. Cornelius Lentulus, 76–75 f.Kr., Denar, Cr. 393/1a, kejserdømme, Trajan, 98–117, Denar, Rom, COS V P P S P Q R OPTIMO PRINC, RIC 121. (2)