Lukker 10/12-2024 20:39:00
David Marshall Skulpturel gnistfanger af poleret aluminium og messing. Stempelsigneret D. Marshall. H. inkl. håndtag 75. B. 79. D. 21.
3 bts. Château Léoville Barton, Saint - Julien. 2. Cru Classé 2004 A (hf/in). Owc.
Horst Brüning Daybed med stel af forkromet stål, løs hynde og nakkehynde betrukket med sort skind. Model HB 6915. Udført hos Lange Production. L. 200.
BUDT 16000,- DKK
Køber skal selv medbringe værktøj til korrekt afmontering
Står i 6740 Bramming. 2 stk. gitter/endegavle og 30 stk. mappeholdere i jern (med plads til 4 mapper i hver). Brugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Chaumet Anneau af 18 kt. guld, ref. A2176. Quartz værk. Krans prydet med talrige flerfarvede oval- og facetslebne safirer. 2000'erne. Alligatorrem med C-type spænde af guldbelagt stål. Ø 31 mm. Senere æske medfølger. Emnet er omfattet af CITES-appendix II og kræver CITES-certifikat for at kunne blive eksporteret fra Danmark til et land uden for EU. Købere med fast bopæl uden for EU er forpligtet til at indhente denne tilladelse.
Christian Dior Silketørklæde med gyldent og rødt motiv på brun baggrund. Ca. 87×87 cm.
Plastborde 245x76cm 10 stk.
13 stk. automatiske sæbedispenser + 13 stk. bordholdere for do (ubrugt)
Flamsk barok skab af ibenholt og sortmalet træ, skabet med to panellåger bag hvilke skuffer og rum, midterdøren bag hvilken intarsia. Senere underdel på snoede ben. 18. årh.s begyndelse. H. 162. B. 148. D. 52.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Caterpillar 330 F - 31 Caterpillar 330 F - 31 ton
BUDT 362000,- DKK
1 stk.12v, 59 AH Batteri + 3 små 12v batterier