Lukker 10/12-2024 20:54:00
Kaare Klint (f. Frederiksberg 1888, d. København 1954) Kvadratisk sofabord af mahogni med underliggende hylde. Udført og mærket hos Rud. Rasmussens Snedkerier. H. 53. L./B. 53.
Omega Speedmaster “transitional” af stål, ref. 145.022–74. Mekanisk kronografværk med manuelt optræk, kaliber 861. 1970. Omega lænke af stål, ref. 633/1171, omkreds ca. 17,5 cm. Ø 42 mm. I følge sælger blev uret serviceret i 2023. Fire ekstra led medfølger.
Jordbor 300 mm
Ib Geertsen (f. København 1919, d. sst. 2009) Uden titel, 1967. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 65×50. Proveniens: Kunsterens familie. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Diverse olje./ oil TITAN ATF 33,FUCHS,602045027,12x1L Quantity/Unit: 48 PC OIL,HYDRAWAY HMA 68,FUCHS,1x20L Quantity/Unit: 8 PC RENOLIN CLP 220,FUCHS L.,1x205L Quantity/Unit: 2 PC 260 kg + 450 kg
Isoleret asfalt lad. Både til kroghejs og wire hejs. ABC Alphalt Container
Rolex Datejust 41 af stål, ref. 126334. Mekanisk værk med automatisk optræk og datovisning, kaliber 3235. 2019. “Jubilee” lænke af stål, omkreds ca. 19 cm. Ø 41 mm. Kassenr. 126334. Bagkassenr. 2480. Serienr. 267495V2. Værknr. 2ZQ91094. Rolex-æske, manual, to hangtags og certifikat fra 2019 medfølger.
Britisk design Fritstående reol af mahogni, sortlakeret træ og messing. Udført og mærket hos G-Plan. 1960'erne. H. 96. B. 106. D. 32.
BUDT 310,- DKK
gevindværktøj
Trailer med lystavle. LED skærm 4G modem opkobling til skærm. Skærm kan lægges ned for transport. Skærm kan dreje PHV LED screen 4G Modem - Video!
BUDT 20000,- DKK
BUDT 13250,- DKK