Lukker 04/12-2024 08:21:00
Pæn bil NB ! Motoren er defekt, skal formentlig skifte Mercedes E 200 CDI Be Aut. - Defekt motor
Afhentes: Zone 1 Nordjylland (via Google Maps)
Hydraulikstation - se typeskilte, ikke afprøvet.
Trailer der har være brugt til at fragte vægtklodser til kran. Kan nemt bruges eller ombygges til andet. Brenderup P69 - Lasteevne 2.700 kg / Capacity 2.700 kg - Buggytrailer
10, 20 og 50 kr, alle med forskellige kombinationer af årstal, litra og underskrifter, overvejende ucirkuleret, pålydende 930 DKK, i alt 27 stk.
Gübelin Triple calendar af stål. Mekanisk værk med manuelt optræk og kalenderfunktion. 1940'erne. Læderrem med C-type spænde af stål. Ø 36 mm. Stoflomme medfølger.
4 stk. Abu Garcia MAXXSP-30 fiskehjul, samt 4 stk. 4 fiskestænger L. 270 cm. 10-40 g.
BUDT 20000,- DKK
3 CO2 svejsekabler
Postkort. Album med ca. 179 mest topografiske kort med flere gode motiver. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Punch bowle 5,5l. 7 stk + 50 stk isasietter + 10 stk smørskåle + 50 stk kartoffelbakker + 39 stk fyrfadsstager
Boogietrailer med hydraulisk 3 tip, hydraulisk HMF 140 kran. Trailer ikke synet med kranen monteret, årg. 2012 (stel nr: UH7754F1S12355694)
Russisk ikon med fremstilling af Nedstigningen til Dødsriget og Opstandelsen. Tempera på træpanel. 19. årh. 30×25 cm. Hertil medfølger syv forskellige bøger om ikoner. 20. årh. (8)