Lukker 04/12-2024 08:32:00
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Nopa PTC Nopa PTC240
BUDT 13750,- DKK
10 stk Borde 120 x 80 cm
TopCon Hiper gps GNSS med Tesla handdator och tillbehör.
I varierande skick samt med bakstycke med hyllor . Några bord har vev till höj och sänkfuntion samt något kan vara elektriskt. Antal bänkar 3st Längd 2 m Djup 80 cm,
5 stk LED lamper virkelige dekorative lamper med batterier, ubrugte i kasser (bemærk køber vælger selv hvilke 5 stk man ønsker ens eller blandet )
New Holland ubrugt fjernudtagventil
Charlotte Lynggaard (f. 1966) “Blomst” diamantlås/broche af 14 kt. guld og hvidguld prydet med brillantslebet diamant på ca. 0.08 ct. Farve: H. Klarhed: VS. Vægt ca. 14,5 g. Diam. 4,3 cm. Udført hos Ole Lynggaard.
Janus la Cour (f. Ringkøbing 1837, d. Odder 1909) “Castel Fusano. Fra Pinieskoven ved Ostia”. Sign. J. l. C. 12. Februar 1866. Vandfarve på papir. Lysmål Ca. 34×43. Rikard Magnussens fortegnelse over Janus la Cours malerier, 1928, nr. 158. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 227, 1968 nr. 414.
METAL FRÆSER, PEDERSEN.
5 bts. Gratius, Il molino di Grace, Toscana IGT 2008 A (hf/in). Oc.
Ravsmykkesæt bestående af to par ørestikker af metal hver prydet med rav og en halskæde prydet med talrge rav perler og lås af metal. Ørestikker L. 6–17 mm. L. 62 cm. (5)
Samling pengesedler fra Indien, 1 Rupee 1975, Pick 77p, (100 stk.), Zambia, 2 Kwacha 1988, Pick 24c, og 5 Kwacha u.år (1984–1988, Pick 25c (100 stk. af hver), i alt 300 stk.
200 nye kuglelejer 6002 2RS