Lukker 04/12-2024 08:38:00
Traileren er funktionel og virke Nopa Tip Trailer
Stor og kraftig sneslynge. Aldrig brugt, da det er en overgemt model. El-start og 230v stik. Murray Ultra 1450 - Sneslynge / Snow blower
4 meter dobbelt gitterlage 200 x 200 cm sortmalet galv, højden måler 150 cm i midten. Smedejern. Ubrugt.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC 40 cm - New Holland skifte - til rendegra ABC 40 cm - New Holland skifte - til rendegraver
1 bt. Château Mouton Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 1992 A-A/B (bn).
BUDT 1650,- DKK
Wasco Party cooler, Tøndekøler 50 liter, med kurv, 220 - 240V
1948. Fr.IX, 20 øre, rød. Helt fejlskåret mærke fra “BANDAFIX FRIMÆRKEPÅSÆTNINGSMASKINE” på lokalbrev fra Vejle. Højst usædvanligt [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
324 store pakker skumstickers, så man kan lave et helt tema på væggen.
Næsten nye Ø178mm x 44 længder af 2 m 3 slået venstre gevin ABC 44 Stk. - Ø178mm
BUDT 67000,- DKK
56 stk Sauceskåle 15 cm + ca. 59 Kartoffelskåle Ø 19 cm + ca. 15 Kartoffelskåle Ø 21 cm samt ca. 40 Stegefade 32 cm
2 stk. Frandsen børnependel(ubrugt)
Brødkniv, 21 cm knivblad, udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte af pakkatræ. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto
3 bts. Château Mouton Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 1996 A (hf/in). A-A/B (bn).