Lukker 04/12-2024 09:30:00
3 stk. pallet med diverse kæder og taljer, heri blandt flere Tirfo ABC 3 stk. paller med diverse kæder og taljer
Afhentes: Zone 5 København (via Google Maps)
1 bt. Chambertin Grand Cru, Domaine Armand Rousseau 2018 A (hf/in).
Plastborde 245x76cm 10 stk.
Ubekend maler, 20. årh. Havneparti. Utydeligt signeret. Olie på lærred. 56×62.
1923. 10 øre. Ca. 1000 stk. i cigaræske. [ Gebyr 1 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
3M Ekstraudstyr, dele til åndedrætsværn i 8 kasser
SIEG's MØNTKATALOG 2017, 48. udgave 2016
Danmark mv. Kasse med diverse samlinger inkl. Grønland og lidt andet. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Rokokoform kaffe- og teservice af sølv, drevet med rocailler og blomster, hævet på fire lave fødder, bestående af kaffekande stjerthank H. 23 cm, tekande, sukkerskål og flødekande. A. Dragsted, Københavns bymærke 1915–1916. Vægt 1597 g. (4)
KØKKENKNIVSSÆT udført i rustfrit tysk DIN 1.4116 stål. Kokkekniv, santokukniv og universalkniv. Knivblad 13 - 21 cm. Super skarpe og holdbare. Hårdhed 56 HRC. Skæfter af rød sandeltræ. Ubrugte i gaveæske. Modelfoto
- Service og klargjort for kommende høstsæson. - 35 fods skære-bord. - Skærebord vogn. - Halm snitter. NB - Samtaleanlæg medfølger ikke auktionen. ! John Deere S790 - 35 fod skærebord og snitter / 35 feet cutting table
BUDT 2357500,- DKK
Aluminiumfälgar och däck Passar till Ford Ranger "65/60R18 PCD 139 ET50 8Jx18H2
Marie Luplau (f. Hillerød 1848, d. Frederiksberg 1925) Udsigt over et landskab. Sign. monogram Humlum 19–8-09. Olie på lærred monteret på lærred. 22×33,5.