Lukker 04/12-2024 11:00:00
1 stk. rullebord i plast - 2 hylder, 110x52x95 cm
Afhentes: 4100 Ringsted (via Google Maps)
Pallyft hydraulisk med rotator Fabrikat: Hiab Modell: KM 401H - 1500 Serienummer: AG07195 Årsmodell: 2015 Kapacitet: 1500 kg Vikt: 60 kg Utrustning: Fasterkoppling Rotator Skick: Pallyft i begagnat fungerande skick, sparsamt använd
lagerkasser diverse
Ca. 135 stk Vand-/sjusglas - 27 cl. + 3 stk vaskebakker rumdelte hver for 36 glas, af god kvalitet
KØKKENKNIVSÆT udført i 73 lags pulverstål, smedet efter Damaskus metoden, hårdhed 62-64 HRC. Utilitykniv og urtekniv. Knivblad 9-13 cm, super skarpe og holdbare. Skæfter udført i oliventræ. Ubrugte i gaveæsker
1864. Preussisk feltpostbrev sendt til Auenbüll (Avenbøl) nær Sønderborg. Stemplet K.Pr.FELDPOST / VII ARMEE CORPS 13.3.1864. Pragtkvalitet [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
GPS maskinstyring bestående af: Tablet, Leica iCON Toughpad CC80-20 Rugged 7" Tablet/Panasonic FZ-M1JX50-J3 + GPS-antenne, Leica iCON ICG70 m. 1 batteri (minus lader) (minus ledninger og kabler)
23 visninger
BUDT 22000,- DKK
2 stk barer L 225 med sort front og sider, selve arbejdsbordet er med rustfri plade 225 x 60 cm og øverst serveringsbord 225 x 30 cm
Bor-bits sæt i fold-ud kuffert, samt bore-og skruemaskine af ukendt stand. MF
Axel P. Jensen (f. Kerteminde 1885, d. Virum 1972) Kystparti med fugle. Sign. Axel P.J. Olie på lærred. 30×38. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Arbejdsbord med metal kapsav, 220v.
6 dunke flydende opvaskemiddel (ubrugt)
100 stk. skoplader 700mm. Passer på en O&K gravemaskine. I rigtig god stand og med masser af materiel endnu. Se billede for mål. O&K Skoplader 700mm - 100 stk.