37 visninger
Lukker 17/04-2025 09:07:00
Absolut velholdt gødningsspreder, meget lidt brugt og altid opbevaret indendørs. PTO aksel er hel og i orde Bredal B2
C. Hornung-Jensen (f. København 1882, d. sst. 1960) Landskab med skyer. Sign. C. Hornung-Jensen 53. Olie på malepap. 24,5×33. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Club car Carry All 2 Golfvogn/viseværtvogn, intern transport, festivalvogn eller andet Starter og kører, Årgang Ukendt Bilen er el drevet med 4 HK (3kW) Monteret med tip Maks fart på ca. 40 Km i timen. og der medfølger lader enhed Registrerings attest medfølger ikke! Monteret med bænksæde og kugletræk i bag. Forsikret som stor knallert.
5 stk. cement-figurer - H: fra 30 til 60 cm. (ubrugt)
1851. 2 RBS Ferslew. Plade II, nr. 49. Type 9. Meget fint eksemplar på lille klip. Fine rande og god farve. Attester Kaiser og Møller “A very fine copy in flawles condition” [ 2a ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Gucci Taske af rødt læder med gyldne beslag, kædehank, to rum med en indvendig lomme og lysebrunt stof for. H. 15 x B. 20 x D. 7 cm.
Står i 6230 Rødekro. Tjep ST-15/50 Gas SG sømpistol med batteri. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
20 stk. Mtech LED indbygningsspot. 3 W. Ubrugt.
Et par diamantørestikker af 18 kt. hvidguld prydet med talrige baguette- og brillantslebne diamanter på i alt ca. 2.09 ct. Farve: F-G. Klarhed: VVS-VS. Samlet vægt ca. 6,5 g. B. 12 mm. L. 3 cm. (2) Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
BUDT 36000,- DKK
20 stk Led vokslys med timerfunktion højde 24,5 cm ø2 cm, ubrugte i kasse
Vedhæng af 18 kt. guld i form af blad prydet med brillantslebet diamant og udskåren grøn safir i form af frø. Halskæde af 14 kt. guld medfølger. Samlet vægt ca. 6 g. Vedhæng L. 2,2 cm. L. 45 cm. (2)