Lukker 14/01-2025 08:08:00
Køber skal selv medbringe værktøj til korrekt afmontering
Afhentes: Hovedgaden 25 DK-8961 Alliingeåbro (via Google Maps)
Står i 6740 Bramming. 6 stk. loftslamper i forskellige modeller og udgaver. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
MOTIONSURE, 2 stk. blå, med skridttæller, pulsmåler mv. Bluetooth. Ubrugte.
Poul Henningsen (f. Ordrup 1894, d. Hillerød 1967) “PH Globe”. Pendel bestående af to glaskupler samt skærme af cellofan. Udført hos Louis Poulsen. Diam. 40. Litteratur: “Tænd!”, afb. s. 247–250.
Håndklædetørre hightech marathon, bredde 61 cm, dybde 28 cm, højde 16 cm. Rustfri stål. Ubrugt
Materiale Container med stor dør, uden nøgler, Mål 298x209x H 214 cm. Småbulet, strøm indlagt, isoleret, med reoler, underbunden er dårlig
1882. 5 øre, 4.tryk. Små Tal. Pos. 92 med variant “STREG I M”. Attest Nielsen [ 32x ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Presenning og hylder indvendigt medfølger! Vippefunktion. Brenderup L 1000 - Lasteevne / Capacity 475 kg - Vippefunktion
BUDT 10250,- DKK
CPU: i5-8265U RAM: 8GBDISK: 256GB SSD Tastatur: Dansk Opløsning: 1920x1080 Brugt, fremstår i god stand med brugsspor obs fjernet Tyverimærke Inkl. Lader. samt Windows 10 pro licens (kunden skal selv instaler)