Lukker 28/11-2024 19:00:00
MOTIONSURE, 2 stk. blå, med skridttæller, pulsmåler mv. Bluetooth. Ubrugte.
3 stk Knivsliber , ubrugt i kasse
Makita kapsav med skæreskive + 2 store 4mm skiver medf.
Niels Lergaard (f. Vorup 1893, d. København 1982) Opstilling. Sign. Niels Lergaard. Olie på lærred. 55×65. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
2 stk Gear +2 stk SKF gemmengang + kasse med diverse kuglelejer
1875. 4 øre, 61.tryk. Pladning med 136 forskellige positioner fra A- og B-arket repræsenteret. Pæn kvalitet. Der medfølger over 80 dubletter. Ex. Lasse Nielsen [ 23 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
INDUSTRISTØVSUGER, DMS 4-i-1, 1800W våd/ tør, 30L. Multifunktionsstøvsuger: tørstøvsugning, vådsugning, askesugning og blæser.
Dansk møbeldesign Fritstående to-personers sofa med stel af eg, betrukket med rødt uld. 1940'erne. L. 146.
24 bts. Rosso di Montalcino “IRRosso”, Casanova di Neri 2015 A (hf/in). Oc. Minimum price is set to 1,- DKK. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Fritz Kraul (f. Altona 1862, d. København 1935) Interiør med kvinde der læser avis. Sign. Fritz Kraul 1911. Olie på plade. 63,5×70,5. Proveniens: Udstillet på Charlottenborg, 1911.
2 hydr. Cylinder ubrugt