Lukker 14/01-2025 08:37:00
Afhentes: Hovedgaden 25 DK-8961 Alliingeåbro (via Google Maps)
Isrivarblad snedställt Fabrikat: Okänt Årsmodell: Okänt Bredd: 3 m Höjd: 0.87 m Djup: 0.75 m Snedställt Skick: Isrivarblad i begagnat fungerande skick Obs! Lasthjälp finns på plats.
144 stk. LED lys-blomster (ubrugt)
Mål: 200x100 cm
TopCon Hiper gps GNSS medFC500 handdator och tillbehör
Populær minilæsser med skovl og gafler. Lavt timetal. Taget kan foldes sammen, til arbejde med lav højde restriktioner. Weidemann 1140 Plus - Vægt / weight 1,6 ton - Video
BUDT 135000,- DKK
Finn Juhl (f. Frederiksberg 1912, d. Ordrup 1989) “FJ 45”. Fritstående to-pers. sofa med stel af riopalisander. Sæde, ryg samt løse hynder betrukket med lys Savakuld, kedder af nigerskind. Formgivet 1945. Udført ca. 1950erne hos snedkermester Niels Vodder, stemplet. L. 120.
ca 16 stk fjernbetjeninger, ubrugte i kasser
Skruetrækkersæt med 100 dele i plastkasse. Ubrugt.
Hans Henrik Fischer (f. 1978) “Emma”. Sign. på bagsiden med titel on datering. Olie på lærred. 50×40. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Diamantboremaskine + stativ til gulvvarmeslange + 4 stk. trykspande