Lukker 24/11-2024 18:02:00
Samlet vejl. Pris estimeret til 105.000 DKKSe billeder Antallet er et estimatVi opfordre kraftig alle interesserede bydere til at komme til eftersyn for at besigtige det store varelager, samt omfanget af antal og nedpaknings muligheder
Afhentes: Dieselvej 3B DK-6000 Kolding (via Google Maps)
Ringgaffel nøglesæt 6-32 mm + lille ringgaffelnøglesæt 6-22 mm
36 stk Irish coffee glas
BUDT 275,- DKK
Mål: 317x88 cm
Kähler (d. 1900, Keramikværksted, Næstved) Tre vaser og en skål af lertøj. Dekoreret med polykrome glasurer på cremehvid base. Sign. HAK. Udført hos Kähler. H. 4,5–17,5. Diam. 11,5–16,2. (4)
3 stk. papir-dispenser + skraldespand + toiletpapir-dispenser + 3 stk. sæbe-dispenser + 12 flasker håndsæbe + 7 stk. boxe for opmærkerbånd (ubrugt)
GJØRLØSE. Pænt stjernstempel på brevkort frankeret med 5 øre, Frederik 8. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Breitling Chronograph af stål og guldbelagt stål. Ref. 81950. Mekanisk værk med automatisk optræk. Rem af blå læder. Ø 39 mm.
DÆK/FÆLGE. 4 stk. Goodyear str. 225/65 R17.
5 stk Borde 220 x 68 cm og 20 Bænke 220 x 25 cm, med brugsspor