5 stk Borde 220 x 68 cm og 20 Bænke 220 x 25 cm, med brugsspor
Hans-Agne Jakobsson (f. 1919, d. 2009) Lysekrone af messing og hvidlakeret metal med tre blus. Skærm med lyst stof. Udført hos Hans-Agne Jakobsson AB, Markaryd, Sweden. Diam. 40.
1929. Rundskuedagen 1929, 5 øre, brun og 10 øre, grøn. Komplet sæt i postfriske 6-blokke. Attest Møller PRAGTOBJEKTER [ 28–29 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Basta isfjerner 12 stk a 500ml
ubrugt gear udv 5:1
25 Dragon ringsavsklinge ABC Ubekendt
1 ubrugt Veto cylinder total 93cm
Ernst Syberg (f. Over Kærby Mark 1906, d. Vellerup 1981) Landskab. Sign. Ernst Syberg 1943. Olie på lærred. 50×65. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
4 stk. div. cykler (stand ukendt)
Engcon SK-05 i god stand Gribevidde A: (maks. mm) 1.110 Skærbredde B: (mm) 505 Kæbelængde C: (mm) 460 Gribekraft: (kN) 8 Engcon SK-05
BUDT 10250,- DKK
. Glinkowski UBS25 T - Klapskovl m/ S80 ophæng til 30-35 ton gravemaskine
BUDT 23100,- DKK