Lukker 24/11-2024 18:31:00
Inkl. Taske
Afhentes: Dieselvej 3B DK-6000 Kolding (via Google Maps)
Stor Betonhammer, Kango, type KV900, i transportkasse
3 kasser div. velcro-bånd á 20 mm. x 25 meter (ubrugt) (står på repos)
Elefantrist på ben - H: ca. 18,5 cm. L: 100 cm. B: 50 cm.
Jamo højtalere med stativ. Sat140. Uden kabler. H: 95 cm. Selve højtaleren er 20 cm i højden. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
1 bt. Champagne “Belle Epoque”, Perrier-Jouët 1976 A (hf/in).
Hele Verden. Flyttekasse med diverse album og løst inkl. lidt mønter mv. [ * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
100 stk Vand-/sjusglas - 35 cl. + 4 stk vaskebakker rumdelte hver for 25 glas, af god kvalitet
Sømpistol fra Basso model nr 16/851-A1 ubrugt i kuffert
Parti store toppe, 32 til 80 mm, alle på pallen
Grydesæt, 8 dele, også til induktion. Gryder: 16cm/2.1L, 18 cm/3L, 20 cm/4L samt 24 cm/6.6L. Ubrugte inkl. Låg
Peter Ølsted, efter, 19. årh. Parti fra Dalby Mølle ved Kolding. Sign. A. Berg 1859. Betegnet på bagsiden af blændrammen Copie efter en studie af P. Ølsted. Olie på lærred. 35×50. Uindrammet.