Peter Ølsted, efter, 19. årh.

Lukker 02/12-2024 19:49:00

Peter Ølsted, efter, 19. årh. Parti fra Dalby Mølle ved Kolding. Sign. A. Berg 1859. Betegnet på bagsiden af blændrammen Copie efter en studie af P. Ølsted. Olie på lærred. 35×50. Uindrammet.