Lukker 24/11-2024 19:00:00
Afhentes: Dieselvej 3B DK-6000 Kolding (via Google Maps)
Pæn vogn med 12 m bom. Let vogn uden kran. Hjulstyring. Slurry 6000 computer. 710/55R 34 hjul. Kugletræk eller alm. Træk. Samson PG 20 - 20m3
BUDT 60000,- DKK
Fin og velholdt lift. Altid opbevaret indendør Skyjack SJ8841E - 14,5m
BUDT 34000,- DKK
Bolt med stjerne M 8 x 20, 250 stk.
huggepiber
1854. FREDERIK VII. Kongebrev med indhold dateret “Skodsborg den 4.August 1854” vedr. Frau Margarethe Ehlers zu Timmerhorn bei Segeberg. Flot storsegl og kongens egenhændige underskrift [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Med rustfri stålkasse - Driftklar, pæn og iorde Bredal B2ML - Med rustfri stålkasse
BUDT 5250,- DKK
To par platter af porcelæn, dekoreret i underglasur blå lavet i anledningen af Industrial udstilling i Malmø, Sverige og Kvindernes udstilling i 1895, sidstnævnte tegnet af Arnold Krog. Royal Copenhagen og B&G. Diam. 18,5 og 21 cm. (4)
skafter og dele dertil
138 stk. Bombarda / Kaste Dups med pin: 30 stk. 4 g. Flydende, 45 stk. 3 g. Synkende, 32 stk. 7,5 g. Synkende og 31 stk. 10 g. Synkende. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.