Lukker 22/11-2024 08:43:00
Mål: B: 300 cm
Afhentes: Faaborgvej 82 DK-5250 Odense SV (via Google Maps)
1911. Gustaf V, 5 öre, grøn, vm. krone. Postfrisk 80-BLOK. Facit 13.600++ [ 75 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Freddy Eriksen (f. Århus 1930) Landskab. Sign. Freddy E. Olie på lærred. 41×55. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
60 flasker kamin glasrens á 500 ml.
NØRREJYLLANDS Jpb. 20.10.22. Bureaustempel på brevkort til England [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
2 bts. The Flight, Screaming Eagle 2016
BUDT 10500,- DKK
1 bt. Château Ducru-Beaucaillou, Saint - Julien.2. Cru Classé 2005 A (hf/in). 3 bts. Château Ducru-Beaucaillou, Saint - Julien.2. Cru Classé 2004 A (hf/in). Total 4 bts. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Borerør Ø76,3mm: 13 på 1,5m + 2 på 2m - 15 længder i alt ABC Borerør Ø76,3mm
BUDT 18000,- DKK
Ringskraldenøglesæt 22 dele i kuffert. Ubrugt.
Jeppe Hein (f. København 1974) “Frequency Watercolours (D) #6”. Sign. på bagsiden Jeppe Hein 2013; titel på label fra Jeppe Hein Studios, Berlin. Akvarel på papir. Bladstørrelse 74×74. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
2 bts. Pouilly Fumé “Silex”, Didier Dagueneau 2012 A (hf/in).
BUDT 1650,- DKK
137 visninger
2 STK. Inspektionskamera med LED lys. Til Android telefoner samt PC. (Ubrugt)