Lukker 22/11-2024 08:53:00
Afhentes: Faaborgvej 82 DK-5250 Odense SV (via Google Maps)
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Kel-Berg T54273 Zepro l Kel-Berg T54273 Zepro lift
BUDT 10250,- DKK
Ubekendt maler, 18. årh. En moder med sine to børn. Sign. L. Berman 1776. Vandfarve på papir. Bladstørrelse 30,5×25,5. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 377, 1977 nr. 1673.
SVEJSER, Migatronic FLEX4000 CO2 svejser med puls.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk New Holland TX 68 - Mejetærsker - Vid New Holland TX 68 - Mejetærsker - Video!
BUDT 152000,- DKK
Kraftig stor tiptrailer. Har en meget lille utæthed fra løftestemple ABC CMT - W25-50
BUDT 28500,- DKK
2 højhastighedsspindler, ikke kørt siden renovering
PARTI Kranskinner for letløber kran.
Generator med 7 hk benzin motor. 3 x 220 volt udtag, 1 x 3-faset 380 volt udtag samt 1 x 12 volt udtag. Ubrugt. Husk at påfylde motorolie før brug.
Ca. 50 stk Klapstole, med Brugsspor