Lukker 25/11-2024 20:00:00
Ubekendt maler, 18. årh. En moder med sine to børn. Sign. L. Berman 1776. Vandfarve på papir. Bladstørrelse 30,5×25,5. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 377, 1977 nr. 1673.
FREDERICIA-AALBORG 11.7.1960. EMS-bureaustempel med omvendt datokliché på brev til Frederikshavn. Udførlig forklaring vedlagt. Særdeles sjældent stempel [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Grohe BauEdge et grebs køkkenvandhane med svingtud, bespænding, krom. Ubrugt
STORVORDE og VADUM. Stjernestempler på brevkort [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Poul Isbak (f. Gjøl 1943) Uden titel, 2001. Sign. P.I. Rosafarvet portugisisk marmor på base af granit. H. inkl. base 120. B. 45. D. 29. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BUDT 26000,- DKK
KONUS BORESÆT, Onex.
5 stk. Tracker f. eks. Til kæledyr, montering i bil eller maskine mv. Indbygget opladeligt batteri samt tilslutning til USB. Indbygget mikrofon, så lyden fra trackerens omgivelser kan høres. Meget kompakt, bruger SIM-kort. Ubrugt
Båden er i orden og tæt. Motoren starter og den er klar til at blive sat i vandet. Der er monteret nyt zink på. Der skal 4 nye batterier på da den ikke har været været i vandet i 2 å ABC Four Winns 278 Vista
BUDT 40500,- DKK
Gallakjole fra ophørt butik str: 40 vejl pris 1500kr , ubrugt
Mauritanien. 1967. Træer. Sæt UTAKKEDE PRØVETRYK med 5 forskellige farver af hver værdi. I alt 25 mærker [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Pælebor med benzinmotor + ekstra benzinmotor honda
Årgang: 2002