8 visninger
Lukker 27/11-2024 09:01:00
Beskrivelse:
Timer: 30.244 Årgang: Kapacitet: 1725 Kg Løftehøjde: 4735 mm
BUDT 11000,- DKK
Afhentes: Havrevænget 4 DK-9500 Hobro (via Google Maps)
Besøg auktionen
Andre interessante genstande
Chloé “Paraty” taske af lyserødt læder med gyldne beslag, to hanke, skulderstrop, et lynlås rum med to indvendige lommer og beige for. H. 23 x B. 36 x D. 15 cm. Original dustbag medfølger.
dage
timer
min
0 visninger
BUDT 2500,- DKK
AFSLUTTET
4 stk. Velfac vinduespartier træ-alu. 1 stk. ca. 269x239cm + 2 stk. ca. 119x239cm + 1 stk. ca. 69x185cm, ubrugt på én stor palle.
4 visninger
BUDT 100,- DKK
Kraftig 10 tons hydr. Oprettersæt i metalkasse
time
BUDT 250,- DKK
Bio Energi 3 fyr fra Thermobile. Der er støv og opbevaringsspor. Kun testet og kørt kort tid. Funktionsdygtig. Specifikationer: ModelBioenergi 3 - Kapacitet (kW)36 - 59 - Brændstofforbrug olie (l/time)4,3 - 6,2 - Opvarmet luftstrøm (m3/time)3000 - Tankkapacitet (l)55 - Strømforbrug 230V (ampere)1,2 - Røgrørstilslutning Ø (mm)200 - Termostatforbindelse INGEN - PU1 Arbejdsprincipper - 100% ren og ren varme. - Fast afgangstemperatur på 50-70 °C. - Strålevarme til 3 sider ved Bio 1. - -Indbygget varmeveksler Bio 2 for høj effektivitet. -Skuffe Bio 2 til let antændelse og rengøring. https://thermobile.com/en/catalog/biofuel-fired/bioenergy/technical-specifications/41.911.150/groups/g+c+a+nr+view
2 visninger
BUDT ?,- DKK
1 stk Multipavilloner 6 x 9 meter, Alu. Stel, dugen er ekstra stærk, vind- og vandtæt samt brandhæmmende og vaskbar, har udluftning i toppen, der medfølger 10 sidestykker
11 visninger
BUDT 750,- DKK
“Flora Danica” tallerken af porcelæn med gennembrudt fane, dekoreret i farver og guld med blomster. 3535. Royal Copenhagen, omkr. 1900. Diam. 25 cm.
BUDT 1750,- DKK
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Ifor Williams 6 maskintrailer - Lasteevne / Capacity 2.850 Ifor Williams 6 maskintrailer - Lasteevne / Capacity 2.850 kg
6 visninger
BUDT 6500,- DKK
FREJLEV. Pænt og sjældent stjernstempel på brevkort frankeret med 5 øre Frederik 8. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
7 visninger
BUDT 550,- DKK
'Lethal Weapon 2'. Signeret farvestillfotografi af den australsk-amerikanske skuespiller Mel Gibson (f. 1956) i rollen som politimanden Martin Riggs i filmen 'Lethal Weapon 2' fra 1989. Lysmål 20×24. Rammemål 28×32.
3 visninger
BUDT 950,- DKK
Bolt med stjerne M 8 x 20, 250 stk.
5 visninger
BUDT 0,- DKK
3 bts. Château Lafite Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 1991 A (hf/in).
BUDT 6000,- DKK
Et sæt på ni skotske regency stole, heraf tre armstole, af mahogni indlagt med lyst træ i form af tidsler og border, sæder betrukket med brunt skind. 19. årh.s begyndelse. (9)
BUDT 2000,- DKK