Lukker 22/11-2024 11:17:00
Afhentes: Teglbækvej 12 - 14 DK-8361 Hasselager (via Google Maps)
Ingen beskrivelse
Diamantarmbånd af 18 kt. guld prydet med talrige marquiseslebne Light Yellow diamanter på i alt ca. 12.65 ct. Klarhed: VS-P. Vægt ca. 13 g. B. 7 mm. L. 17,2 cm. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Sveinn Thorarinsson (f. Kelduhverfi, Island 1899, d. 1977) Midsommer stemning, Island. Sign. S. Þ. 1942. Olie på lærred. 110×130. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
1 stk trailer/støbeplader, ru-blank. Mål 1220X2440X15 mm. Ubrugt
VAREBIL, Toyota Landcruiser Kzj 95 Man. 1st. Indreg: 22-12-1997. Synet: 07-11-2017. Km-tæller viser: 387611. Bemærk: Defekt tændingslås, men kan starte og køre.
1875. 4 øre, 36.tryk. KOMPLET PLADNING med alle 200 forskellige positioner fra A- og B-arket repræsenteret. Gennemgående flot kvalitet. Der medfølger over 1000 dubletter. Ex. Lasse Nielsen [ 23 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
8 fotsförrådscontainer - Årsmodell 2006 - Tre-fas elcentral - Belysning - Förrådshylla - Lås-bom - Mått ca (LxBxH) : 2 438 x 2 200 x 2 260 mm - Vikt ca 715 kg ex material Noterade brister: Rosthål i tak , se bilder Lasthjälp kan finnas efter tidsbokning Hämtning bokas en dag i förväg
Bøgballe FS 115 spreder, til 3 punkt
Tjekkoslovakiet, Dukat 1924, Kremnica, St. Wenzel, F 2, KM 8, 3,50 g.
BUDT 3900,- DKK
60 stk terrassebrædder lærk 25x145x2100mm + 50 stk 25x55x2100mm på palle. Ubrugt, har stået udenfor i længere tid.
AFTRÆKKERSÆT, Work-It.