Lukker 15/12-2024 14:06:00
1853. 4 RBS Thiele II, sortbrun. Plade I. Velplaceret og skarpt nr.stempel 131 (PREETZ). Attest Møller Meget godt/PRAGTEKSEMPLAR [ 1IIa ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Et par franske stager af bronze, støbte med karyatider, runde fodstykker med gennembrydninger. Stemplede Barbedienne & Cie. 19. årh.s sidste fjerdedel. H. 26,5 cm. (2)
huggepiber
Speedmixer DAC 400.1 FVZ, mixer til bla. at blande pasta med pasta - pasta med pulver - pulver med pulver mm. Med brugsanvisning, sælges som stand ukendt / defekt
1 bt. Marsannay “Clos du Roy” Moron-Garcia 2021 A (hf/in). 1 bt. Marsannay “Clos du Roy” Moron-Garcia 2022 A (hf/in). 1 bt. Aloxe-Corton 1. Cru “Les Valozieres”, Pierre-Olivier Garcia 2022 A (hf/in). 1 bt. Beaune 1. Cru “Les Tuvilains”, Pierre-Olivier Garcia 2020 A (hf/in). Total 4 bts.
BUDT 225,- DKK
125 X 250 cm. Tykkelse 3-4 mm. Ubrugt.
ubrugte allways
Smukt jule armbånd med Zirkonia. Forsølvet Titanium.