Lukker 15/12-2024 14:10:00
1852. 2 RBS Thiele. Plade I, nr. 19. Type 3. Pænt, letstemplet eksemplar. Attest Nielsen [ 2b ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Værktøjs kasse virkelig lækker og kraftig kvalitet, med gasdæmper i toplåget, glide skinner i skuffer samt gummi indlæg, kraftige bærehåndtag. Måler 66 bred, 47 høj, 33 dyb
Michael Goldberg (f. New York 1924, d. sst. 2007) Uden titel. Sign. Goldberg 87. Mixed media på papir. Bladstørrelse 59,5×49,5.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Kubota KX057-4 - 5,7 Kubota KX057-4 - 5,7 ton
BUDT 178000,- DKK
2 ubrugte motorer 1,1KW
Arcanaut Arc 1/L af stål. Mekanisk værk med automatisk optræk. Rem af gummi. Ltd. edition 7/10. Ø 41 mm. 2019. Æske, certifikat, to ekstra remme samt værktøj medfølger.
Kranvægt max. 1000 kg. Solidt metalhus. Med indbygget opladeligt batteri. Ubrugt
Strygestål med diamantbelægning. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto
Børge Mogensen (f. Aalborg 1914, d. Gentofte 1972) Et par skamler med ben af mahogni. Sæde betrukket med sort skind. Model 2202. Formgivet 1963. Udført og mærket hos Fredericia Stolefabrik. (2)
Prada Taske af brunt læder med frynser, gyldne beslag, to hanke, et rum med knaplukning, fem indvendige lommer og orange læderfor. H. 31 x B. 35 x D. 24 cm.
105,6 m2 kvalitets trægulv fra Moland. Hver stav måler 10x233/2050 mm. Medway white ash, børstet overflade. nyt og ubrugt i original emballage. Sælger tilbyder at være behjælpelig med at arrangere transport gennem et fragtfirma, som sælger anvender til dagligt. ! Transport afregnes direkte iflg. aftale med sælger !