Lukker 03/12-2024 11:15:00
Strygestål med diamantbelægning. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto
Louis Vuitton “Alzer 80” trunk af brunt monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, kort hank, et rum med stropper og beige for. Navneskilt og to nøgler medfølger. H. 27 x B. 80×52 cm.
BUDT 17000,- DKK
1905. Chr. IX, 5 øre, variant “PLET BAG ØJE”. Stemplet eksemplar. [ 52 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Zacharias Heinesen (f. Tórshavn 1936) Landskab. Sign. Zacharias Heinesen 14. Akvarel på papir. 43×58. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BAKKAMERA sæt med bakkamera med IR dioder samt 7" farveskærm til 12-24 volt, inkl. Fj. Betj.. Trådløs overførsel af signal. (Ubrugt)
BUDT 2300,- DKK
Kompakt kæbeknuser fra Terex. Terex Bison 120 - 680x400 mm. Årgang 2018. Drivmiddel diesel Vægt 11.800 kg. Lavt timetal 896 timer Restaureret for 600.000 kr. Med kvittering. Alle sliddele er i knusedelen er 100% nye. Perfekt til små og mellemstore opgaver. Kan styres 100% med fjernbetjening. Kan køre permanent baglæns, for eksempel knusning af asfalt. Knuse del og rystebor er udskiftet. Udstyret med gummi pads.
RØRMOSEHUS. Flot stjernestempel på postkort frankeret med 5 øre, Chr. X. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Multimaskine med mange funktioner og bærerem. Ubrugt i kasse.
23 ruller glasfilt a 1x25 meter (ubrugt)
ALUKAR, 1200x800 mm. Vægt 65 kg.
Beton-figur - H: ca. 50 cm. (ubrugt)
BUDT 13500,- DKK