Lukker 15/12-2024 14:11:00
1854. 2 sk. blå. 2 stk i postfrisk kvalitet. Lidt gummi folder. [ 3 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Står i 6780 Skærbæk. Spring med 2 stk. bomme. Evt. hjemmelavet. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
Stort empire spejl i ramme af mahogni med buet top. 19. årh.s begyndelse. H. 176. B. 63.
Smuk 925 sølv armbånd med Zirkonia
Mål: 200x100 cm
Peder Evald Madsen (PEM) malerier på lærred/tekstil. Den ene måler 65 x 59 cm. og den anden måler 32 x 44 cm. Har været rullet sammen. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
Rulle stillads
. Chicago Pneumatic Prof 3 AVR + ELR - 2,7 kVA, 2,2 kW, 230V - 2 x Schuko stik - Benzin/Petrol
36 stk. toiletpapirholder i børstet stål (ubrugt)
Märke Terex Modell TW110 År 2010 Serienummer TW01100577 Drifttimmar 9817 h (avläst 2024/11/14) CE-märkt Mått: Motoreffekt: 74,9 kW Maskinvikt 10500 kg Max vikt 11800 kg Längd: 6800 mm Bredd: 2500 mm Höjd: 2990 mm Redskapsfäste: S45 Utrustning: Knäckbom Centralsmörjning Svab AC Hydraulik och el till kärra Radio Öppningsbar framruta Schaktblad med drag Planeringsskopa Tandskopa Kabelskopa Tiltrotator med grip Timmergrip Skick / Anmärkningar: Fungerande bra skick Inga glapp Mindre läckage kan förekomma Fuktar något på höger nedre cylinder på bom Däck mer slitna fram än bak Generator har inte laddat som den ska korta ögonblick vid några få tillfällen och kan behöva en översyn Senast utförda reparationer: Ingenting de senaste 3 åren Service: Senast utförd för 200 maskintimmar sedan Instruktionsböcker: Medföljer Film på maskinen:
12 ton på 5 lag, 22 mm wire, variabel ABC EMCE SB-311E 12 ton winch
BUDT 23000,- DKK