Lukker 27/11-2024 08:15:00
. Chicago Pneumatic Prof 3 AVR + ELR - 2,7 kVA, 2,2 kW, 230V - 2 x Schuko stik - Benzin/Petrol
Stort parti servietter , bordløber, sisoweb og sterinlys
Ca 142 stk Cognacglas 25 cl.
Gallakjole fra ophørt butik str: 54 vejl pris 1800 kr , ubrugt
KOMPRESSOR 12 volt, 10 bar. Inkl. Div. tilbehør. Ubrugt.
96 stk Glasstager Fyrfad 5 cm
Str. (LxB): 300x90 cm.
BUDT 325,- DKK
Vertikalskærer med opsamler/kost Imants V 170 + VV170 - Vertikalskærer med opsamler/kost
BUDT 3500,- DKK
Dobbelt-radet ametyst- og kvartshalskæde prydet med talrige polerede ametyst- og kvartsperler og lås af 18 kt. guld. Perler diam. ca. 10 mm. L. 40 cm.
Elmotor till Atlet truck - Helt ny / oanvänd - se typskyltar för mer information
Fransk kaminur af forgyldt bronze og hvid marmor, urhus med ungt par, skive af hvid emalje. Mærket 'A Paris'. 19. årh.s slutning. H. 40. B. 38. D. 18.
nye rivefjedre længde 44cm
6 dele CE godkendt træ legetøj, ubrugt