Lukker 15/12-2024 14:35:00
1902. 25 øre, grå/grøn. LUX-stempel ASAA 4.10 [ 29C ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
RGB flood light med fjernbetjening til farveskift. 50W.
Cizhou vase af hvidglaseret keramik. Song dynasti 960–1279. H. 32 cm.
Kina/Taiwan. Luftpost forsendesle fra TAIPAI 6.V.1959 til Sverige. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Knud Kyhn (f. Frederiksberg 1880, d. Farum 1969) Figurgruppe af stentøj modelleret i form af dådyr med kid. Dekoreret med Sung glasur. Sign. monogram, 21449. Kgl. P. H. 33. L. 25. B. 16.
Patek Philippe Calatrava af 18 kt. guld, ref. 3520/D. Mekanisk værk med manuelt optræk, kaliber 177. 1990'erne. Patek Philippe alligatorrem med Patek Philippe C-type spænde af 18 kt. guld. Ø 32,5 mm. Patek Philippe æske medfølger. Emnet er omfattet af CITES-appendix II og kræver CITES-certifikat for at kunne blive eksporteret fra Danmark til et land uden for EU. Købere med fast bopæl uden for EU er forpligtet til at indhente denne tilladelse.
Kabel Qraft SKX 8 stycken Kabel FK(H07V-R) 1,5 mm Brun 60 m Lamputtag Qraft 5 stycken Rörelsevakter Qraft 6 stycken Elradiator Sandberg 400 w Kabel Qraft 30 m Doslock 10 stycken Vägguttag Utomhus Qraft 5 stycken Förgreningskontakter 2-vägs 4 stycken Tätningslister 6 packet Elkabel EKLK3G1 45 m EKRK3G1 20 m
Kina, Ming Dynastiet, Board of Revenue, 1 Kuan (1000 Cash), 1368–1399, Pick AA10, trykt på morbærbarkpapir og stemplet med Kejser Hung Wus Røde Segl, flot stand med få rifter
20 visninger
BUDT 275,- DKK
2 nye luftventiler el