Lukker 28/11-2024 19:00:00
RGB flood light med fjernbetjening til farveskift. 50W.
Afhentes: 6823 Ansager. + salær og moms. (via Google Maps)
Engelsk konsolur af mahogni form af lyre, skive af forgyldt bronze med romertal, støbt med blomster og bladværk, urværk sign. George Tyler, London 1757. Urværk 18. Resten 19. årh. H. 44,5. B. 29.
Hele Verden. Diverse frimærker i album og løst med bl.a. lidt bedre Danmark i album og konvolutter osv [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Royal Swiss vaffeljern 1200W. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
2 ubrugte motorer 0,55KW og 0,75KW
Et par diamantørestikker af 18 kt. hvidguld hver prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 3.29 ct. Farve: I-K. Klarhed: VS-SI. Samlet vægt ca. 6 g. B. ca. 8–9 mm. L. 4,9 cm. (2)
Et sæt på 12 engelske kuvertkarafler af krystalglas med montering af sterlingsølv. Forskellige mestre. London og Birmingham. 20. årh.s begyndelse. H. 10. (12)
- Ikke meget brugt. - Flishugger. NHS 720IE4
BUDT 18000,- DKK
300 par handsker, Stenso Palavan i str. 8-10-11 (ubrugt)
4 stk Foto lampe stativ med 4 stk sorte Softbox og Hvidt frontcover samt i alt 5 stk 150W LED-pære
Varmeblæser 1 stk, Sonniger Gaurd, elektrisk varmetæppe 11 kw, bredde 160 cm x dybde 37 cm x højde 25 cm. Prøve monteret, er i original emballage
2 stk foldebokse, ubrugte