Lukker 15/12-2024 14:47:00
1915. 5 kr. Posthus, brunrød. Vm.IV. Flot stemplet 4-blok. [ 81 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Betongglättare Swepac Typ: TR950E Ej testad
Carl V. Meyer (f. Aalborg 1870, d. Frederiksberg 1938) Portræt af en italienerinde. Sign. Carl V. Meyer 1915. Olie på lærred monteret på malepap. 22×19.
4 stk. vinterdæk, 50% mønster, 185/65 R15 samt parti nye hjul for sækkevogn
Stort parti julepynt, bl.a. snemænd med lys, guldfarvet kugler m.m.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Atlas Copco XAS138 - 7 m³/min - 6,9 Bar - Vide Atlas Copco XAS138 - 7 m³/min - 6,9 Bar - Video !
BUDT 75500,- DKK
180 flasker træ-rens, Woody á 750 ml. (ubrugt)
STOR udstillingscykel, speciallavet af smed. Stået i Aabenraa under Tour de France i 2022. Nypris kr. 10.000,- Fremstår i rigtig fin stand. Mål H2,0 x L4,0 meter. God blikfang for cykelhandler, eller reklamesøjle ved de Danske cykelløb. +MOMS
Parti bakker og tappe