Lukker 15/12-2024 15:27:00
1839. Udstillingsplanche med brev til Trinderup pr. Hobro. Påtegnet “Bedes aflagt hos Hr. Gæstgiver Høm i Hobroe til snarest mulig Afgang” [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 310,- DKK
Makita kapsav med skæreskive + 2 store 4mm skiver medf.
Luxor Armbåndsur af guldbelagt stål. Ref. 7271. Lænke af 14 kt. guld omkreds ca. 19 cm. Ø 24 mm. Samlet vægt ca. 33 g. Quartz.
Putzmeister Betonpumpe BSA 2005 D3B C fra 2016. Der er støv, brugsspor, steder med slid og afskalninger i maling. Funktionsdygtig ved sidste anvendelse. Ikke testet ved gennemgang. specifikationerne for Putzmeister BSA 1005 D3B C: Model: BSA 1005 D3B C Output: 52 m³/t Leveringstryk: 70 bar Leveringscylinder Ø: 180 mm Leveringscylinder slag: 1000 mm Slag per minut: 34 Motor / motoreffekt: 55,4 kW Hopper: RS 487K Kapacitet: Ca. 350 liter Fyldehøjde: 1,2 meter Overføringsrør: S 1812 Linje-tilslutning: SK 125 mm Trykforbindelse: 5,5" Styringssystem: SPC-OPS Dieseltank kapacitet: 120 liter Vægt: 2700 kg
Dykpumpe, Nex German (ubrugt)
3 i 1 spillebord (minus tilbehør)
Geo fennel FL250VA-N, laser niv. App, med udstyr, modtager, lader, treben, målepind, tænder fint og strøm på ved indlevering
Med egen pumpe til brændstof påfyldnin Hyundai Robex 80 CR-9A - 8,7 ton - Rotortilt
BUDT 100000,- DKK
36 stk Banquet stole sort betræk med guld prikker, kraftig polstret i sæde og ryg, Stabelbar
60 sæt m/2 fyrfadsstager, med mulighed for selv at fylde dem med pynt
Står i 6740 Bramming. Ca. 110 stk. Rør fra Osram, Phillips Brugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Kaeser ABT37 selges for kunde. Kompressoren funker, men den går varm så noe reparasjon må påregnes. Selger sier skruen er sliten eller oljefilteret er tett, en grei jobb for noen med kunnskaper.