Lukker 15/12-2024 15:52:00
GJESING. Pænt stjernestempel på postkort frankeret med 7 øre, Chr. X. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
6 stk 3-armet stager, Sølv look
EU-kontroll Sist godkjent 14.07.2023 Frist for godkjent EU-kontroll 10.07.2025 Bilen har blitt påkjørt bakfra og anses som er rep objekt. Slagvolum 1 560 cm³ Motorytelse/effekt 70 kW (95 hk) Drivstoff Diesel
Finn Pedersen (f. Klemensker 1944, d. 2014) Uden titel, 1973. Sign. Finn Pedersen 73. Olie på papir. Bladstørrelse 39×30. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
1 ubrugt gear 15:1 udg ø35
BAKKAMERA SÆT med bakkamera med IR dioder samt 7" farveskærm til 12-24 volt, inkl. Fj. Betj.. Trådløs overførsel af signal. Ubrugt.
Transportbånd med motor ca 40x480cm, ikke afprøvet.
Krybbespil af udskåret og bemalet træ med Jomfru Maria, diverse dyr, De tre vise mænd og hyrderne som betragter Jesusbarnet. Antageligt tysk. 20. årh. I alt 21 figurer. Stald H. 38. L. 87. D. 39.
Märke: Okänt År: Okänt Tillverkningsnummer: Okänt Fäste: Direktinfäst Skick: Timmergripen har inte varit använd på flertal år men fungerade vid senaste användning.
KNIVSLIBESTEN. Dobbeltsidet korn 500/3000. Ubrugt. Modelfoto
Stål skabe. 2 stk. med 3 låger på hver