Lukker 27/11-2024 19:52:00
60 stk Martiniglas - 14 cl
Hjertefyrfadsstage ca.160 stk.
Eva Sørensen (f. Herning 1940, d. 2019, Italien/Næstved/Herning,1961-) Uden titel. Sign. Eva S, 85–91. Bronze. H. 19. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Trappe træningsmaskine, stand ukendt, defekt
"Model 8FBE20T" - 48V - med udskydelige pallegafler, 2,2m lange når er udskudt! !NB! : Bemærk kun 4650 timer !!! Toyota Traigo 20 - Batteri - Kapacitet 2 ton, løftehøjde 4,7 m / 2 ton capacity, lifting 4,7 m
BUDT 59500,- DKK
Svend Engelund (f. Vrå 1908, d. Mårslet 2007) Landskab. Sign. SE. Utydeligt dateret. Olie på plade. 21×36. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Pallvåg UNI System Storlek 800x1200mm Max vikt 1200kg Display monterad på ställning
Diamantvedhæng af 18 kt. guld prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.66 ct. Farve: H. Klarhed: SI1. B. 5–11 mm. L. 2,7 cm. Smykkecertifikat fra Carat medfølger. 2017.
nye og brugte ventiler
2 ubrugte cylindre 50x30 slag 300mm
Postkort. Ca. 200 stk med mest topografi inkl. en del fra Sjælland mv. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×