Lukker 15/12-2024 16:07:00
SKARRILD. Stjernestempel på postkort frankeret med i alt 15 øre. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC Vecoplan VAZ 100/80 - Neddeler til træ / wood shre ABC Vecoplan VAZ 100/80 - Neddeler til træ / wood shreder
BUDT 20250,- DKK
6 display enhjørninger i pose (ubrugt)
6 stk. håndklædestænger, Geesa længde 30 cm MESSING
Kompressor 12 volt, 10 bar. Inkl. Div. Tilbehør. Ubrugt
Byggtoalett Wc-modul Danfo Slammodul med en toalett och ett handfat. - Tanken rymmer 500 L. - Drift: 230V - Elcentral - Element - Belysning - Spegel - Torkpappershållare - Uppfällbart fotsteg - Längd: 1.42 m - Bredd: 1.2 m - Höjd: 2.65 m Noterade brister: Dörren är knäckt, se bilder Lasthjälp kan finnas efter tidsbokning Hämtning bokas en dag i förväg
KNIVSLIBESTEN. Dobbeltsidet korn 1000/6000. Ubrugt. Modelfoto
Georg Jensen (f. Rådvad 1866, d. Hellerup 1935) Kasserolle af sterlingsølv med hamret overflade, øverste kant med perlebort. Stjerthank af udskåret ibenholt. Georg Jensen 1945–1977. Dessin 55A. Vægt 424 g. H. 8. L. 26. Diam. 15,5.
Kurt Østervig, tilskrevet (f. 1912, d. 1986) Serveringsvogn med stel af palisander, opsat på hjul af messing. Top samt to underliggende hylder af sort formika. Udført og stemplet hos Jason. H. 70. L. 89. B. 47.
5 bts. Château Caillou “Creme de Tête”, 2. Cru Classé, Barsac 1959 A/B (ts). B (ts/us). Sourced from a temperature controlled cellar
Generator med 7 hk benzin motor. 3 x 220 volt udtag, 1 x 3-faset 380 volt udtag samt 1 x 12 volt udtag. Ubrugt. Husk at påfylde motorolie før brug.
Heuer Solunar af stål, Ref. 279.603. Mekanisk værk med automatisk optræk og dag- og datovisning, kaliber 27901. Heuer lænke af stål, omkreds ca. 18 cm. Ø 45 mm. 1970'erne Tag Heuer service-æske og servicebevis fra 2009 medfølger.
IMPACT SOCHET SÆT, StahlKaiser.