Lukker 15/12-2024 16:32:00
Mærkater. God samling kun klassiske mærkater i gammelt springbind ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 370,- DKK
7 stk 3-armet stager, Sølv look
Danmark. Kartotek. 2 flyttekasser med hovedsageligt kartoteker i lange baner inkl. bogtryk men langt mest i stålstiksperioden. Også lidt andet materiale iblandt. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
3 bts. ½. “CX” Solaris, Ørnberg A (hf/in). Fortified wine.
William Joseph Anastasi (f. Philadelphia, USA 1933, d. 2023) “Beatrix Ost x Ludwig Kuttner”, 10.06.04. Sign. W. Anastasi. (103>TS>G55). Blyant på papir. Bladstørrelse 19×28.
1 bt. Château Mouton Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 1992 A-A/B (bn).
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC Container - Ladcontai ABC Container - Ladcontainer
Er indrettet med toilet, vand og varmeistallationer. God isolering, pæn og velholdt. Kils Volymbyggen Pavilion - Med toilet og 3 rum
BUDT 45000,- DKK
Selger opplyser: Bilen er i daglig i drift Bil har med brøyteplate og er rigget til brøyting EU godkjent til 05.11.2024 Denne har blitt på kostet mye det siste halvåret - Nylig byttet olje olje filter - Nye hovedlykter - Nye eksos bend. - Ny stabstag foran. - Nye bremseklosser med skiver på alle 3 akslinger - Ny abs modul - To nye bremseslanger høyre foran Km stand - ca 615.000km Mål og vekt Lengde: 750 cm Bredde: 255 cm Akselavstand: 320 cm Egenvekt: 14 000 kg Tillatt totalvekt: 30 000 kg Maks nyttelast: 15 925 kg Maksvekt tilhenger m/brems: 45 000 kg Maksvekt på tilhengerkobling: 1 000 kg Maks vogntogvekt: 60 000 kg Maks aksellast foran: 9 000 kg Maks aksellast bak: 21 000 kg Tilstand og egenerklæring Ryggekamera fungerer ikke Annen informasjon Omregistreringsavgift dekkes av kjøper Siste EU-kontroll: 29.02.2024 Neste EU-kontroll : 05.11.2024 Informasjon over kan være feil og er kjøpers ansvar å sjekke opp før budgivning. Send SMS til 2282 eller sjekk http://www.vegvesen.no/Kjoretoy/
6 stk håndsyet læderfodbolde vejl. pris op til 299kr pr stk.( Modelfoto)
Trotec Diesel-varmekanon til udendørs brug, med slange
Boltskrue 6 x 80 mm, med firkantet hoved, samt tx 30 - ca. 400 stk.
Vinsch hydraulisk med hydraulpump Objektet är ej testat men ska ha fungerat vid demontering Mått ca (lxbxh) 150x60x60 cm Lasthjälp finns efter tidsbokning