Lukker 15/12-2024 16:41:00
Danmark. 11 tidligere auktionslot i **/* kvalitet inkl. Våbentype 10 øre ANILINRØD, Gl. Luftpost højværdier, Chr. X med nuancer osv. [ ** * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Fransk konsolur af messing og forgyldt bronze med sider af facet slebet glas, prydet med blomster og vladværk, urskive af hvid emalje med sorte arabertal. Værket stemplet 'Medaille D’argent Vincenti, 1855'. H. 50.
Parti div. handsker
DIESEL TANK STATION. 40 L/min. Inkl. Tankpistol og 4 meter slange. 220V/600W. Ubrugt.
Hydraulisk brændekløver, Kellfri HK777 - årg. 2019
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk John Deere 7530 Premium - 7,4 John Deere 7530 Premium - 7,4 ton
BUDT 146000,- DKK
PERSONBIL, PORSCHE 996 CARRERA 4. 1st Indreg: 01-06-1999. Synet: 06-12-2017. Km-tæller viser: 269035. Uden afgift. Papir / attest fra Litauen medfølger.
BUDT 28000,- DKK
72 stk. toiletpapirholdere i crom (ubrugt)
2 stk. Motionsure, rød, med skridttæller, pulsmåler mv. Bluetooth. Ubrugte
1 ny traktormeter Ford 2 - 5000
200 nye kuglelejer 6002 2RS