Lukker 22/11-2024 11:20:00
Afhentes: Teglbækvej 12 - 14 DK-8361 Hasselager (via Google Maps)
Chr. X. Planche med LUX/PRAGT-stemplede mærker. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Ca. 135 stk Vand-/sjusglas - 27 cl. + 3 stk vaskebakker rumdelte hver for 36 glas, af god kvalitet
Diamantbroche i Art Deco stil af 18 kt. hvidguld prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 1.30 ct. og sort resin. Farve: H-I. Klarhed: VS-SI. Vægt ca. 27 g. B. 3,6 cm. L. 6,5 cm.
Udgår
Nylig godkjent sakkyndig kontroll
Rundt stålfad ø 32cm. 21 stk. ovale stålfade 55x42cm. 8 stk. + 55x36cm. 8 stk. + 55x35cm. 3 stk. + 62x43cm. 11 stk. + 20 stk fadstativer + ca. 30 fors. kagespader
Hydraulikstation, Petro f. trepunktsophæng
Køleskab
MULTIMEDIE til bil. 7" touchskærm, 4 x 45 watt, FM-radio, Bluetooth til streaming og håndfri, mirrorlink, indgang til bakkamera mv. Inkl. Fj. Betj. Ubrugt.
Multi havemaskine med 52 cc totakt motor. Med græstrimmer, buskrydder, hækklipper og kædesav med stang samt bæresele. Ubrugt
Niels Erik Skovballe (f. Herlufsholm 1945) “Icon I can Bear”. Sign. monogram 2023. Olie på plade. 27×18,5. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Kubota sin populære KX019-4 selges. Leveres med utført stor service fra Hymax (624t service). Denne ble kjøpt i Mai i år og brukt veldig lite ca. 15t. Selges grunnet overgang til større maskin. I god stand. Stor og romslig hytte. Variabelt understell. S30 mekanisk hk feste Graveskuff, smalskuff Hydraulisk pusseskuff