Lukker 15/12-2024 17:24:00
Grønland. Årsmapper 1977–2013 inkl. lidt særmapper. [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 310,- DKK
12 bts. Château Branaire Ducru, Saint - Julien. 4. Cru Classé 1970 Owc.
BUDT 2300,- DKK
Velholdt Scania V8. - Nyere skamel. - Næste helt nye dæk på alle hjul. - Hvid interiør i kabine Scania R 620 - Topline - V8 - 6x2
BUDT 100500,- DKK
England, Elizabeth II, 5 Pounds 1984, “2nd Portrait of QE II”, 5 Pounds 1993, “3rd Portrait of QE II”, 5 Pounds 2014, “4th Portrait of QE II”, og 5 Pounds 2021, “5th Portrait of QE II”, i alt 4 stk., Au, 159,.6 g 916.7/1000
BUDT 70000,- DKK
METAL FRÆSER, PEDERSEN.
1 bt. Chateau Musar, Bekaa Valley, Gaston Hochar 1999 A (hf/in). etc. Total 2 bts.
Albert Gottschalk (f. Stege 1866, d. Frederiksberg 1906) En pige plukker blomster i en kornmark. Sign. monogram. Olie på lærred. 23×35. Uindrammet.
Rema Tip Top værktøj
Metaldetektor. Med digitalt display, vandtæt søgehoved og teleskopskaft. Kan adskille jern og stål fra sølv og guld. (Ubrugt)
Jaeger-LeCoultre Reverso Classique af 18 kt. guld og stål. Ref. 280.5.08. Quartz værk. Rem af brun læder. B 23 mm.
BUDT 16500,- DKK
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Hardi 400 li Hardi 400 liter
Ca. 800 stk. div. LPér