Lukker 15/12-2024 17:45:00
Skandinavien. Flyttekasse med diverse samlinger og andet. Bl.a. set bedre Island og Grønland med Pakke-porto mærker mv. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Skrin af sølv, rektangulær form med rundede hjørner, hævet på fire lave fødder, prydet med ciseleringer, lågknop i form af en ørn. Østrig-Ungarn, 19. årh. Vægt 396 g.
BUDT 1850,- DKK
Gulv-stripper til at kunne skære pålimede gulvbelægningsmaterialer såsom linoleum, tæpper, kork, gummibelægninger osv. fr Ubekendt Gulvstripper
9 stk. Bordben, uden plader
Drikkevarekøler på hjul, perfekt til havefesten. Samlet men ubrugt, uden emballage.
Stefan Lindahl Disney Collection. Julespilledåse af porcelæn, dekoreret i farver, melodi “We vish you a merry Christmas”. Firkløveren. H. 18. Diam. 23.
Bulldozer, Caterpillar D7E LGP m. ripper - årg. 2014 - stelnr. CAT00D7EATJA01245- timetæller viser ca. 8860 timer - udvendig mål på dozerblad: B: ca. 4600 mm. + 3D maskinstyring bestående af: maskinstyringspanel, Leica MCP80 årg. 2022 + 2 stk. GNSS-maskinmodtagere, Leica iCON CGA100 årg. 2022 + div. udstyr på maskinen
BUDT 201000,- DKK
El skinner. 1 stk hvid Nordic aluminium 1 meter / 1 stk sort 115 cm. Ubrugt.
VAREBIL, MERCEDES-BENZ SPRINTER 316 CDI KSV A2 AUT. 1st. Indreg: 08-11-2018. Synet: 18-10-2024. Km-tæller viser: 294354.
BUDT 21000,- DKK
Megtet fin velholdt maskine - har været kørt af ejeren sel Case CX245 D SR - 29 ton - Engcon Rotortilt - 3D GPS System
BUDT 329000,- DKK
Softicemaskine. Model SIM1300, 1 liter kapacitet. Softice på 20-30 minutter. Chokolade Fontain – som er enkel at bruge. Put smeltet chokolade i og den er klar til brug. Den er af plast og bruger batterier. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Nederlandsk maler, 18. årh. En hyrdedreng med en fløjte. Usigneret. Olie på træ. Lysmål 65×49. Proveniens: Winkel & Magnussen auktion 364, 1951 nr. 166.