Lukker 15/12-2024 18:15:00
AUTOGRAFER. Interessant lot med ca. 30 danske og udenlandske autografer - mest på fotos ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Dansk Louis XVI spejl i ramme af mahogni med skæring af forgyldt træ. København, 18. årh.s slutning. H. 125. B. 50.
Luftgevær 4,5 mm. + luftpistol 4,5 mm. + kikkertsigte + 100 stk. skydeskiver + 1 dåse hagl (ubrugt)
Högtippskopa Fabrikat: Renholmen Årsmodell: Okänt Serienummer: 10496 Fäste: Stora BM Bredd: 2.4m Höjd: 1.55 m Djup: 125 m 2- slangat Skick: Högtippskopa i begagnat fungerande skick Obs! Lasthjälp finns på plats.
- Maskinen er gennemgået og tjekket på værkstedet og er funktionsdygti Thwaites MACH 764 - Kapacitet/capacity 6 ton
BUDT 92000,- DKK
Mørtelblander/røreværk, variabel hastighed inkl. rørestav. Ubrugt
2 stk PBN Slibemaskiner til luft, børstehoved B 40 cm. Total L 220 cm
Diamanthalskæde af 14 kt. hvidguld med solitaire vedhæng prydet med brillantslebet diamant på ca. 0.50 ct. Farve: J. Klarhed: SI. Vægt ca. 24 g. Vedhæng diam. 10 mm. L. ca. 48 cm.
Diamanthalskæde af 18 kt. hvidguld med vedhæng prydet med talrige brillantslebne diamanter på ca. 1.10 ct. Farve: H-I. Klarhed: VS-SI. Vægt ca. 9 g. Vedhæng 4,1×6,5 cm.L. 46,5 cm. Æske medfølger.
1200 stk. kosmetik-sprayflasker "sølv/sort" (oplyst samlet udsalgspris ca. 12000 kr.) (ubrugt)
1905. Chr. IX, 25 øre sepiabrun. Pos. 15 “Spyd i hovedet” og pos 54–55 parstykke med diverse små streger. [ 49 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
TOPSÆT, BATO, 33 dele.
Står i 6230 Rødekro. BMF kamsøm. 6,0 x 60 mm. 6 stk. uåbnet kasser med 250 stk. i hver. 1 kasser er der brugt af. Ubrugt. Fra byggevirksomhed. +MOMS