Lukker 15/12-2024 18:17:00
Hele Verden. 3 flyttekasser med diverse inkl. en del danske mærke med færøriske stempler i indstiksbog mv. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
19 visninger
BUDT 275,- DKK
Johan Neumann (f. København 1860, d. sst. 1940) Marine med sejlbåde på havet. Sign. Joh Neumann. Olie på lærred. 32×53.
Motorcykel olie, 2x 15/50, 1x 10/30, 1x 10/40 semisyntetisk 4 liter i hver dunk.
Safir- og rubinarmring af 14 kt. guld prydet med dråbeformet safir og rubin. Vægt ca. 17 g. Front B. 8 mm. Indvendig diam. ca. 5,9 cm.
Fire lommelærker af sølvplet, hvoraf to dekoreret med læderbesætning. H. 10–21 cm. (4)
BUDT 4200,- DKK
TOPNØGLE-/BITSSÆT, MannesMann, 115 dele.
Neapolitansk skole, 17. årh. Allegori over musikken. Usigneret. Olie på lærred. 99×73.
30-40 stk beton kant- / støttemursten IBF. Ubrugt på 2 paller.
Rygsprøjte + vogn for gasbrænder + løvblæser
Canbus dignose scanner OBD2. Finder og kan slette fejlkoder mv. Ubrugt
136 visninger