Lukker 02/12-2024 11:45:00
30-40 stk beton kant- / støttemursten IBF. Ubrugt på 2 paller.
Toiletsæde, Duravit D - neo, str. 37,6 x 44,1 cm, Rustfrie beslag. Ubrugt.
2 højhastighedsspindler, ikke kørt siden renovering
rørbukker
2 stk Atrato Flowmetere, 760 E30, til 1/2 tommer,
Rawlplugs 10 x 60 mm, 500 stk.
værktøj, bor og skærende m.m.
2 stk Lagervogne med luftgummi hjul, ladmål L 125 B 65 cm
H. A. Brendekilde (f. Brændekilde 1857, d. Jyllinge 1942) En far med sine børn i en blomstereng. Sign. H. A. Brendekilde 07. Olie på lærred. 50×69.
A. Dragsted Diamantring af 18 kt. hvidguld prydet med talrige brillantslebne diamanter. Vægt ca. 2,5 g. B. 2 mm. Str. 51,5.
3 flotte vaser, ubrugte
- Maskinen er tjekket på værkstedet og er funktions dygtig. - Med drejelig højti Ausa D250 - Kapacitet/capacity 2,5 ton "High Tip"
BUDT 64500,- DKK
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC graveskovl - Hydrema fæ ABC graveskovl - Hydrema fæste