Lukker 15/12-2024 18:26:00
Hele Verden. Parti i 3 store flyttekasser fyldt med samlinger, albums og meget andet ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
16 visninger
Parti div. asfalt opmærkninger, Geveko (ubrugt)
2 stk. Facade skilte med lys og 3 stk. facade belysning (er afmonteret)
Ca. 97 stk Aroma Frokosttallerkener 22 x 22 cm
Danmark. 1851–1979. Samling i Lindner album med bl.a. pænt besat klassisk afsnit med flere flotte mærker og bedre værdier. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1 bt. Château d'Yquem, Sauternes. 1. Grand Cru Classé 1944 B (ts/us). Sourced from a temperature controlled cellar
Stort topnøglesæt med 94 dele. Leveres ubrugt i sort kuffert.
ÅRHUS. Stjernestempel samling på 13 sider med ÅRHUS nummer 5–29 inkl. flere på breve og flere sjældne iblandt. [ ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Badeværelsesskab, Sanibell online usamlet, 80 x 46 x 55 cm højglans usamlet undeskab, Monterings posen mangler. ( skinner/ skruer mv). Ubrugt.
40 stk. London-ure (batteriskift skal påregnes) (ubrugt)
Parti div. moppeholdere, mopper, svampe m.v. (ubrugt)