Lukker 25/11-2024 18:00:00
FORSÆNKNINGSBORESÆT, Stanford, i metalkasse.
Sverige. 1855–1967. Basis samling i album. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
New Holland ubrugt fjernudtagventil
Jamo højtalere med stativ. Sat140. Uden kabler. H: 95 cm. Selve højtaleren er 20 cm i højden. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
Velholdt Encon rotortilt. - S 45 skift Engcon EC 10 - Til 6 -12 ton minigraver
BUDT 20000,- DKK
4 Stiger H 250 cm + 14 vanger L 190 cm, uden indhold. BEMÆRK må først afhentes søndag den 8/12.
Carl Locher (f. Flensborg 1851, d. Skagen 1915) Kystparti fra Nuuk (Godthåb), Grønland. Sign. Carl Locher, Gothaab 1906. Olie på lærred. 42×57.
Sauceskåle i stål ca. 135 stk + karstoffelskåle i stål ca. 136 stk. + kartoffelskeer ca. 100 stk. + sauceskeer ca. 50 stk
399 stk. læbepomade "solfaktor 20" + 8 tuber solcreme, Plum Sun Cream SPF30 á 200 ml. (ubrugt)
Str. (LxB): 160x90 cm.
15 stk. Metalstolper Galv. 4x4 cm. L 240 cm
- Maskinen er gennemgået og tjekket på værkstedet og er funktions dygti Kubota KX080-3 - Minigravemaskine / mini excavator 8,2 ton - Powertilt
BUDT 189000,- DKK