Lukker 25/11-2024 18:00:00
TOPNØGLESÆT, Metallo, 171 dele.
Mål: 242x50x132 cm
Servicesæt - over 400 dele. 100 stk. middagstallerkener 24cm + 100 stk. frokosttallerkener 21cm. + 100 stk isasietter + 100 stk. kop m/underkop + 12 sæt sukker/fløde 12 stk tandstikholder + 12 sæt salt/peber + 24 stk fyrfadsstager
ARBEJDSBORD, 1,5 mtr.
- Floating dredger med 20-30 meter gravedybde - Er stadig i drift. - Har flere gange i sin levetid været skilt ad og transporteret på 10 lastbiler med udtrækstrailere. Sælger er behjælpelig med instruktion i adskillelse for transport. - Hvis køber montere en længere stålwire, kan den grave endnu dybere. Mohr & Federhaff MBA110 - Flyde gravemaskine / Floading dreger
BUDT 306000,- DKK
Fordson Dexter dele, emblemering
6 bts. Château Lascombes, Margaux. 2. Cru Classé 2005 A (hf/in). 5 bts. Château Siran, Margaux 2005 A (hf/in). Total 11 bts. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Diamantklinge, norton / Clipper. Ø450 mm hul ø25,4 mm til natursten. Ubrugt og er i orginal emballage.
Ubekendt maler, 19. årh. En borgruin i aftenlys. Utydelig sign. D. Mc L[?]. Olie på malepap. 16,5×24,5.
ca 14 pakker Hipsters, ubrugte
Bambushylde med åbne skuffer i mål 30x18x81 cm, ubrugt i kasse
5 dele legetøj, ubrugt
Mål: B 150 cm x H 160 cm