Lukker 25/11-2024 18:00:00
AKKU BOREMASKINE, Champion CP 1514 18V.
2 stk. slangeopruller, luft / Vand, til vægophæng, stand ukendt
RINGGAFFELNØGLESÆT, 10-19mm, Top Tec.
- Trima frontlæsser med parallel-styring. - Front lift med egen hydrulikstation. Massey Ferguson 3625 - 3,3 ton - Med frontlæsser og silogreb / With front loader and grab
BUDT 146000,- DKK
Anette Harboe Flensburg (f. Kolding 1961) Spejlbillede, 1993. Sign. på bagsiden på bagsiden Anette H. Flensburg 93. Olie på lærred. 135×95. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
6 bts. Château Ducru-Beaucaillou, Saint - Julien.2. Cru Classé 2014 A (hf/in). Owc.
Parti tappe
6 bts. Champagne “Millésime”, Taittinger 2016 A (hf/in). Oc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
BUDT 1350,- DKK
Parti assorteret elværktøj
Action/sportskamera SØLV farve med 2" farveskærm, 12 Mp, 1080P full HD video, beslag til hjelm, cykelstyr mv. samt vandtæt kameraboks 30 meter. Indbygget opladeligt Li-Ion batteri. (Ubrugt)
132 visninger
Varmeblæser 1 stk, Sonniger Gaurd, elektrisk varmetæppe 14 kw, bredde 205 cm x dybde 37 cm x højde 25 cm. Ubrugt og er i original emballage
Liftene er lige kommet hjem fra et stort projekt og er i funktionel stand. Kan pakkes sammen til at kunne være i en skibs container. De medfølgende kontrol enheder og fastgørelse udstyr kan variere i farve og udformning i forhold til billedern HEFA MST600 - Inkl 27 meter master